Zdravá snídaně nebo svačinka během dne

Není lepší start do celého dne než pořádná snídaně plná vitamínů. Ideální volbou jsou stále populárnější smoothie drinky. Nejlepších smoothie docílíte pomocí speciálních mixérů, kterých je na trhu široký výběr. Ty lepší přístroje si dokáží poradit i s ledem, oříšky nebo tvrdou zeleninou, jako například mrkev a připraví vám tak dohladka rozmixovaný výživný drink plný vitamínů.

Některé mixéry mají také nádoby, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. Vy si tak jednoduše ráno připravíte vlastní domácí smoothie drink a v nádobě si ho můžete vzít třeba do práce nebo na výlet.

Lahodné ovocné kombinace pro zasycení i osvěžení
Vyzkoušejte různé lahodné ovocné, zeleninové nebo ovocno-zeleninové kombinace dle vlastní libosti. Pro smoothie můžete používat ovoce i zeleninu a různě je společně kombinovat. Fantazii při míchání vašich smoothie drinků se meze nekladou.

Můžete si drinky nakombinovat podle vlastních chutí a vymýšlet si tak stále nové a nové recepty. Ideální jsou z ovoce – banány, jahody, jablka, pomeranč, kiwi, meloun, maliny (můžete využít i mražené ovoce) a ze zeleniny – mrkev, špenát, červená řepa, avokádo a další. Pokud vám nevyhovuje příliš hustý nápoj, můžete přidat trochu vody nebo ovocné šťávy na zředění a pro snadnější pití.

Čím můžete smoothie drinky doladit
Jako bonus můžete navíc ještě do vašich ovocných nebo zeleninových smoothie drinků přidávat dle libosti různá semínka a další věci. Ideální jsou třeba chia semínka, lněná semínka nebo goji. Na závěr můžete také váš drink ochutit agávovým, rýžovým nebo datlovým sirupem a zdravě si ho tak osladit a dodat mu ještě lepší chuť. Takovýto domácí smoothie drink vás příjemně zasytí, pochutnáte si a také vám pomůže nastartovat váš den a zároveň vaše tělo nadopuje potřebnou dávkou vitamínů.