Estetické dentální centrum

Sáhněme si všichni do svědomí, zda ústní hygienu provádíme my i naše rodina pravidelně a dostatečně; zda navštěvujeme zubního lékaře preventivně a ne až nám hrozí vytržení zubu, zánět dásně či jiný závažný problém v dutině ústní. Je přece obecně známo, že většina lidí se stomatologa bojí, i když moderní metody umožňují ošetření zubů a dásní téměř bezbolestně, například aplikací injekce. Pokud ale bázlivci nenavštíví lékaře včas, může původně drobný problém přerůst třeba v zánět, a pak ani injekce nepomůže. Tito lidé se postupem času přestávají smát, a to hned ze dvou důvodů: jednak je zuby bolí a to není do smíchu nikomu, a pak nechtějí odhalit svůj špatný chrup před ostatními.

zub


Když už nastane ta chvíle a musíte nebo chcete zubního lékaře vyhledat (tedy pokud nemáte „svého“ stomatologa), vybírejte si pečlivě. V dnešní době mají téměř všichni lékaři webové stránky, z nichž se mnohé o lékaři i jeho léčebných metodách dozvíte. Zjistěte si, které výkony jsou dostupné, jak dlouhé jsou objednací termíny, jaké ceny budete muset uhradit a podobně.

Rozhodnete-li se podstoupit ošetření a léčbu zubů a dutiny ústní v estetickém dentálním centru https://www.2kdent.cz/, budete mít vyhráno. Pod jednou střechou se provádějí všechny výkony stomatologické vč. ošetření kanálků pod mikroskopem (mikroskopická endodoncie), léčí se zde paradontóza, zavádějí se zubní implantáty a zubní náhrady.

Dále se provádí šetrné odstranění zubního kamene, bělení zubů pomocí bělící lampy a v neposlední řadě také dentální hygiena, prováděná odbornou dentální hygienistkou.

zuby

Zjistí-li lékař značně zkažené zuby nebo úlomky zubů, pak přichází na řadu protetika: je možné zhotovit inlej, což je zubní výplň v barvě zubu, anebo na tyto hodně poškozené je nutné nasadit korunku. Korunka může být metalokeramická nebo celokeramická, je možné ji zhotovit na zub i na implantát.