Hledáte nejlepší aktivní zábavu?


V současné době existuje celá řada možností, kterými lze trávit volný čas. Některé z nich jsou aktivní, jiné pasivní. Kterou variantu zvolíte, záleží jen na vás a na vašem vkusu. Někdo preferuje klidnou zábavu a pohodlí kina, jiný nezná lepší variantu odpočinku nežli sport.
Pokud i vy patříte ke druhé skupině, určitě byste měli vyzkoušet Laser Game. Jedná se o arénu, která je vybavena mnohými překážkami. Může se jednat o různé prolézačky, kvádry nebo celé stavby. Díky těmto prvkům se můžete krýt před střeli nepřátele. Zároveň díky nim můžete zaujmout vhodnou pozici, ze které se vám bude lépe mířit, a trefíte více protivníků.labyrint (18)
Jestliže vás tento druh zábavy zaujal, ale bojíte se, že by vás zásah z protivníkovy pistole mohl bolet, máme pro vás dobrou zprávu. Jelikož se střílí z laserových pistolí, zásah ani neucítíte. Jedná se tedy o hlavní rozdíl mezi paintballem a laser game. Po hře nebudete mít nikde žádné modřiny ani odřeniny. Jedná se proto o ideální variantu i pro aktivní zábavu s dětmi, teambuilding, rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy nebo jakékoliv jiné akce.
Hra je typická i tím, že se odehrává v úplné tmě nebo přítmí. Často jediné osvětlení tvoří laserové efekty nebo malé bodové osvětlení. Samozřejmostí je i akční hudba, která vás při hře bude celou dobu doprovázet. Přítmí a hudba tvoří perfektní kombinaci, která dokáže probudit adrenalin v každém.skupina(1)
Tyhle arény jsou rozesety téměř po celé České republice. Mezi nejlepší arény, které jsou u nás dostupné, určitě patří LazerFun v Praze. Aréna poskytuje veškeré pohodlí nejen pro hráče, ale i pro čekající zákazníky. Jestliže čekáte na hru, dáváte si pauzu, nebo jste již dohráli, můžete si čas zkrátit posezením při drinku. Pro náročnější zákazníky je k dispozici i fotbálek nebo Xbox.