Kdo ocení vámi darovanou reklamní tužku

Prarodiče – mnoho seniorů je závislých na papírovém zápisníku a tužce. Můžete jim darovat obojí, a to ještě vylepšené o potisk s věnováním. Na tužkách a zápisnících či diářích mohou být zvěčněna jména vaší rodiny, vašich blízkých, významná životní data a jubilea anebo zajímavá místa, která dotyčné osoby spojují s hezkými zážitky. Když takový člověk pak vezme tužku do ruky a otevře zápisník, bude mít stále před sebou například vyznačen nápis Gran Canaria, Maspalomas duben 1995, kdy jste společně trávili týden na Kanárských ostrovech a prožili tu nezapomenutelnou dovolenou. A vylepšit to ještě můžete společnou fotkou, kterou necháte vytisknout na přední desky zápisníku.

výtvarné potřeby

Spolužáci – pokud jste vy nebo vaše děti ještě ve studentském věku, a vnímáte, že vaše třída je opravdu dobrou partou, kterou stojí za to obdarovat nějakou drobností na památku na školní léta, můžete vsadit na reklamní tužky nebo propisky. Pravděpodobně to od vás nebude nikdo očekávat a bude to příjemné překvapení, které si možná mnozí zapamatují po zbytek života. Většinou si totiž pamatujeme něco výjimečného, co nás spojuje s krásnými zážitky, a na to špatné zapomínáme. A pokud jste opravdu dobrá parta, můžete k propiskám přibalit i trička s potiskem, s vyznačenými jmény všech spolužáků a různými „hláškami“, které vaši třídu proslavily u profesorského sboru.

barevné pastelky

Dárek zákazníkům – vlastníte-li obchod nebo provozujete nějaké užitečné služby, můžete zkusit připojit ke svému snažení i dárky zdarma. Stačí jen docela obyčejná drobnost, malá pozornost, kterou lidé ocení, a budou si ji možná pamatovat podobně, jako parta spolužáků. Kupříkladu jedna nejmenovaná nábytkářská firma daruje svým zákazníkům ke každému nákupu dřevěnou stylovou propisku, a takový obchod vám utkví v paměti mezi těmi ostatními mnohem víc. Je pak více pravděpodobné, že si na vás zákazníci vzpomenou, pokud nakupují výrobky z tohoto sortimentu.