Kvalitní plot kolem domu

Ploty jsou základem bezpečí a také odrazují zloděje od krádeží. Díky plotu mají velký problém zloději něco přenést, nebo se na Váš pozemek dostat. Plot také dokonale vytyčuje Váš pozemek a rozděluji hranici od sousedního pozemku. Mimo to se člověk za plotem cítí v bezpečí a má pocit soukromí. Pokud kolem Vašeho domu plot nemáte, tak je ten nejvyšší čas plot postavit. Betonové ploty Lanškroun, je společnost, která Vám udělá plot rychle a bez zbytečných průtahů.

betonové ploty

Betonové ploty oproti pletivových, či dřevěným mají mnoho výhod, které určitě oceníte. Mezi tyto výhody patří zaručeně povětrností a protihluková bariéra. Díky ní neuslyšíte hluk z ulice, či od silnic. Také zaručeně oceníte soukromí, které tento plot nabídne. Jeho výška může dosahovat až úctyhodných 3 metrů a nebude Vás tak v odpočinku na zahradě nikdo rušit. Těšit se můžete i na fakt, že na stavbu plotu nepotřebujete žádné stavební povolení a můžete se stavbou ihned začít. V zimním období Vás nebude obtěžovat ani zvěř, která by Vám mohla na Vaší zahradě poškodit ovocné stromy. Stavba plotu je rychlá a snadná a má jednoduchý servis. O plot se během let nemusíte ani moc starat a i tak Vám vydrží dlouhé roky.

betonové ploty

Součásti betonových plotů mohou být i výplně. Ty si můžete do plotu nainstalovat, nebo nechat standartní plot. Výplně mohou být dřevěné, plastové, nebo kovové. Výplně jsou samozřejmě nádherné, ovšem přes některé jde vidět a tak je na zvážení, zda je chcete, či nikoliv. Firma Vám také nabídne vjezdové brány, nebo vchodové branky. Ty mohou mít také výplně a opět bude na Vás, zda si je necháte udělat, či nikoliv. Vjezdové brány se dělají dvoukřídlé, nebo samonosné.

Pokud tedy nevíte, jaký plot zvolit kolem Vašeho rodinného domu, tak zvolte plot betonový. Nejen, že vydrží desítky let, ale také se o něho nebudete muset během let starat.