Oblíbené a užitečné weby aneb věděli jste, že…


Mezi nejnavštěvovanější weby ve světě náleží samozřejmě jeden z největších vyhledávačů, dále bezpochyby král sociální sítě, kromě toho se jedná dále o kanál, který slouží coby poskytovatel hudby a videí. Mezi nejnavštěvovanější náleží vyhledávače největších firem. Pozadu nezůstávají ani erotické webové stránky. Oblíbené jsou i weby v podobě poskytovatele médií a aktuálního zpravodajství.
 globus a ikony
Populární a nejvíce navštěvované weby v ČR
 
Proč Česká republika představuje již výše zmíněnou výjimku v rámci středoevropského a západoevropského kontextu? Vedle silného gigantu v podobě vyhledávače, je v žebříčku navštívenosti zastoupeno zpravodajství v podobě online verze tištěných periodik. V České republice ovšem kralují sociální sítě a vyhledávače, které patří mezi nejnavštěvovanější weby. Nicméně v České republice se značné návštěvnosti těší rovněž užitečné weby, mezi které náleží srovnáče, mapy, zpravodajství apod.
 
Tipy na zajímavé a užitečné weby
 
Pro milovníky cestování a zkrátka cestovatelské duše, jsou přínosné webové stránky, kde si lze vytvořit vlastní mapu dle navštívených zemí. A co více. Vlastní mapu je možno sdílet, tím se tak můžete pochlubit i svým přátelům třeba na sociální síti.
 
Naopak pro milovníky kultury a nadšence živých koncertů je užitečná webová stránka orientující se nejen na aktuální kulturní dění a koncerty, kde tak lze třeba i sehnat lístek na zcela vyprodaný koncert.
 
Nejen ráj pro dívky a ženy je v podobě webových stránek, kde lze jak prodávat a nabízet oblečení. Fungují trochu na bázi blešího trhu. Nicméně nejen prodávat, nabízet a nakupovat je zde reálné. Je tu i oblíbené diskusní fórum, které zahrnuje nespočet různých témat a užitečné rady.
 youtuber v obleku
Pro nadšence nakupování na internetu je zajisté lákavé alespoň vyzkoušet webovou stránku, kde lze získat z nákupu dokonce jistou provizi. Jestliže totiž nakoupíte právě prostřednictvím tohoto webu, tak vám bude vyplacena jistá provize z nákupu.
 
Užitečné webové stránky na převod, kdy tak je reálný rychlý převod formátu do pdf, ať už z obrázku či jiného formátu. Vše máte během několika vteřin.