Tyto kousky se vyplatí mít v šatníku!

Basic, neboli základní kousky jsou skutečně esenciální výbavou každého šatníku. Dají se skvěle kombinovat mezi sebou, sluší každému, a navíc jsou nadčasové. Nosit je tak můžete dlouhá léta. I proto se investice do nich zkrátka vyplatí a ve vaší skříni mají mít své místo.
bílé šaty na ramínkách
Bílé tričko
Mezi takovéto kousky patří bezpochyby bílé tričko. Pokud žádné takové nemáte, při příštím výletu po obchodech neotálejte. Nekupujte však to nejlevnější, které vám padne pod ruku. Vybírejte opravdu pohodlné, skvěle padnoucí tričko, které bude z příjemného materiálu a vydrží. Jinak hrozí, že se vám po prvním praní zkřiví švy nebo tričko nepříjemně zašedne a už s ním mnoho parády nenaděláte.
Černé kalhoty
Dalším takovým kouskem jsou černé kalhoty nebo rifle. Vzít si je můžete na mnoho různých příležitostí, a pokud vám skutečně dobře padnou, budete v nich vždy za hvězdu. Hodí se na pracovní schůzku, na rande, ale třeba i na oficiálnější akce jako je návštěva lepší restaurace či divadla, samozřejmě v kombinaci s vhodným topem. I zde dbejte na kvalitu a perte je šetrně, aby se z černých kalhot brzy nestaly nedopatřením šedé. Vybrat si můžete z řady různých střihů. Nic nezkazíte tím cigaretovým nebo jednoduchým rovným.
podnikatelka ve stínu
Černé sako
Ve skříni by vám nemělo chybět také černé sáčko. To můžete přehodit před téměř jakýkoliv top, tričko i šaty a bude vám skvělým společníkem na každý den. Nosit se dá vlastně v průběhu celého roku. V létě jej využijete navečer, kdy začíná být chladněji. Na podzim místo bundičky a v zimě jej schováte pod kabát. Zde je důležité, aby vám opravdu výborně padlo, nikde neodstávalo, nebo nebylo naopak příliš těsné a netáhlo a také, aby mělo dobrý střih. Ten by měl, pokud možno, lichotit vaší postavě a s jeho pomocí se dá doslova kouzlit. Schovat díky němu můžete větší zadeček či boky, zvýraznit pas nebo podtrhnout ramena.