Vhodný způsob osvěžení

Pokud si chcete udělat u sebe na dvorku koutek, kde se budete moci trochu osvěžit, případně zde čerpat vodu, jistě vám udělá radost koupě solární sprchy.

Vhodný způsob osvěžení

I když samozřejmě mezi námi existuje celá řada jedinců, kteří si přímo libují v letních vedrech, většina obyvatel, a to nejen těch lidských, je přeci jen moc nemusí. Teplo je jedna věc, ale zažívat denně tropy je o zdraví, a to doslova. Během takovýchto dní trpí nejen zvířata, ale samozřejmě také lidé. Abyste se cítili alespoň o trochu lépe, je vhodné doplňovat v pravidelných intervalech tekutiny. Těmi není ale myšleno pivo či jiné oblíbené alkoholické nápoje, ale hlavně voda. Nemusí kupovat žádnou speciální balenou, bohatě vám postačí voda načepovaná z kohoutku.

Déšť

Takto se dokážete alespoň na chvíli ochladit zevnitř, ale chtělo by to dodat vláhu i kůži. Ta sice dostane poměrně dost vláhy i zvýšeným příjmem tekutin, ale rozhodně dokáže ocenit i přímý kontakt. Ideální je se tak okoupat. Samozřejmě to můžete zvládnout i ve vaně, ale v případě, že máte vlastní zahradu, můžete si na ni koupit bazén. Ten nemusí být velký ani kdovíjak drahý. Stačí dnes již standardní nadzemní model, který koupíte za něco málo přes deset tisíc. Na plavání moc není, ale osvěžení vám dodá.

Cenově zajímavější alternativa

Takovéto řešení je samozřejmě pro mnohé z nás lákavé, ale ani deset tisíc nejsou malé peníze, a navíc ne každý má u domku místo na něco takového. V takovém případě můžete zvolit alternativu ve formě solární sprchy Chlorito.cz. Jedná se o zařízení, které je poměrně sofistikované, a hlavně takřka samostatné. Stačí jen doplňovat vodu do nádrže a o zbytek se postará sluníčko. Už název napovídá, že toto zařízení funguje na sluneční energii, tudíž se nejedná o dalšího žrouta elektřiny v domácnosti.

Kapky

Vypadá dobře

Je pravdou, že hlavní funkcí solární sprchy je pouštět vodu na místo určení, ale nikde není řečeno, že nemusí hrát i jiné úlohy. Základní typy sice nevypadají nic moc, ovšem v případě investice do dražšího modelu můžete získat i docela esteticky zajímavý doplněk, který vám rozhodně na dvorku ostudu dělat nebude.