Americká hypotéka nebankovní – jde to i bez registrů a vysokých příjmů

Zajisté každý z nás zná oblíbený finanční produkt zvaný hypotéka. Účelem tohoto typu úvěru je financování bydlení a tedy jde o úvěr účelový s dokládáním využití získaných peněz. S tím souvisí přísná kritéria schválení žádosti a to především u bank.

peníze papírové

Co však v případě, že byste rádi rovněž vysokou částku v řádu statisíců, ale ne zrovna na řešení bydlení? V tom případě je ještě na trhu další typ tohoto úvěru, a sice americká hypotéka. Její výhoda spočívá v tom, že peníze z ní lze využít na cokoliv a to bez doložení účelu.
Banky však ani v tomto případě nevyhoví klientům, kteří mají záznam v registrech dlužníků, nízké příjmy a nízkou bonitu. Pořád tady však je ještě další možnost a to americká hypotéka nebankovní. I v tomto případě je nutné ručit nemovitostí.

Mnoho výhod oproti běžnému úvěru

V tomto případě se můžete těšit na různé výhody jako například tolerance záznamů v registrech dlužníků, které jsou častým důvodem neschválení žádostí. Dále nemusíte mít vysoké příjmy a často není potřebné příjmy ani dokládat. Neznamená to však, že nemusíte mít vůbec žádné příjmy.

Hlavním důvodem oblíbenosti tohoto druhu úvěru je, že získáte vysokou částku, kterou následně můžete využít na cokoliv a to třeba i na splacení dluhů a exekucí, nevýhodných půjček a podobně. Dostanete tak šanci na normální život.
Potěší také rychlost vyřízení bez nutnosti složité administrativy a již do 24 hodin můžete mít úvěr schválený.

pokladnička

I tady je možné rozložit si splátky až na 30 let a to dokonce i s možností předčasného splacení. A jde to i bez sankcí.
I přes to, že nejde o produkt bankovní společnosti, tak vás překvapí stejně výhodné podmínky. Například roční úroková sazba již od 4% dle individuálních podmínek.

Konečně příležitost splnit si veškeré svoje sny i potřeby a zadlužit se pouze jedním úvěrovým produktem. Můžete se nejen zbavit dluhů, ale také si dopřát třeba dovolenou, nové auto či kompletně zařídit domácnost.