Jde mlsat i zdravěji?

Každý znát rád něco mlsá, ať už to jsou sladkosti anebo něco slaného. Někteří z vás jsou třeba jen na maso. Ano sladkosti, každý si představí lízátka, gumové medvídky a podobný sladkosti. A co takhle oříšky, máte je rádi? A takovou hořkou čokoládu? Třeba takové brusinky v hořké čokoládě. Brusinky jsou velmi zdravé. Obsahují spousty vitamínu, minerálů a další složky, které jsou pro naše tělo velmi přínosné. Můžeme z nich připravit brusinkovou šťávu, marmeládu a snad všechno co vás napadne, můžeme je klidně usušit. Věděli jste že brusinky zlepšují chuť k jídlu a jsou dobré na trávení. Mají schopnost snižovat, ale taky zvyšovat cholesterol. Brusinky mají spousty vlastností, takže se jich vůbec nebojte. Dámy vy které trpíte na močový měchýř, tak jsou na to výborné sušené brusinky.

brusinky v hořké čokoládě

Pokud je opravdu máte tak rádi, tak určitě musíte vyzkoušet brusinky v hořké čokoládě jsou lahodné, hořká čokoláda jim dodávat tu správnou chuť, jelikož jsou brusinky sladké, tak tak chuť s hořkou čokoládou jim dává teprve ten pravý šmrnc. Brusinky mají vysoký obsah vitamínu C, což je pro naše tělo důležité, podpoří naší imunitu. Brusinky můžete jíst i jako prevenci, mezi lidmi jsou vyhledávané a už roky jsou doporučovány i lékařem. Určitě je za zvážení si je pořídit. Alespoň na vyzkoušení. Protože co naše tělo potřebuje jsou vitamíny a ta hořká čokoláda je už jen taková třešnička na brusinkách.

brusinky

Brusinky do potravin.

No samozřejmě že ano, Jak už je psáno víše. Z brusinek si můžete udělat skvělou marmeládu a potom si ji mazat na chleba nebo vánočku, dokonce si jí můžete přidat do jogurtu. Sušené brusinky si můžete dopřát v bílém jogurtu, anebo si je můžete dát do ovesné kaše k snídani. A hned máte takovou menší prevenci na podporu imunity. Myslím naše tělo si zaslouží abychom o něj pečovali a posílali mu spousty vitamínu na podporu imunity. Přece jen potřebujeme být zdraví a mít plno síly.