Noční havárie vody nebo plynu – co teď?

Kdykoli se stane nějaká instalatérská havárie, na kterou nestačíme sami (a že takových je), jsme zaskočeni a rychle hledáme nějakého opraváře, číslo na instalatéry, ztrácíme čas hledáním někoho, kdo má čas přijet, kdo by mohl… To vše s sebou nese jistá rizika, že narazíme na někoho, kdo nebude dobrý ve své práci nebo si za ni řekne přemrštěnou sumu peněz, protože jsme ho přece už vytáhli z postele nebo podobně. Hledat a najít v takovou chvíli ještě i kvalitního řemeslníka jen tak naslepo je skoro nemožné.

vyděšená paní

Pro takové případy je dobré mít někde na viditelném místě v domě nebo rovnou v mobilním telefonu uložen kontakt na instalatéry nonstop. Ušetří vám to čas, nervy, větší škody na majetku i peníze. Tato zavedená firma má s opravami, montáží, rekonstrukcemi vody a plynu zkušenosti od roku 1989, dokážou nejen zapojit například pračku nebo umyvadlo, ale mohou vám lokalizovat únik vody, změřit tlak vodovodního potrubí, provést revize či opravit omítku, zeď, obkladačky, vše, co při takové havárii může přijít újmě. Pomohou vám i v případě ucpaného odtoku z umyvadel, sprchových koutů nebo třeba WC.

instalatér v práci

Jejich havarijní služba funguje 24 hodin, takže se nemusíte obávat zavolat kdykoli. Prasklé potrubí či jiná nehoda si také nevybírá čas, aby se porouchala jen v běžné pracovní době. Na to všechno jsou připraveni. Do hodiny budou u vás, vše rychle vyřeší a opraví a vy nezaplatíte žádné předražené ceny.

Samozřejmě nemusíte čekat na havárii, tyto práce téměř všeho druhu poskytují i pro případ běžné údržby, instalace, revize, nebo prostě kdykoli je budete potřebovat. Volejte A.K. servis a buďte připraveni, pak vás žádná takováto nečekaná situace nepřekvapí a škody se minimalizují. Uložte si telefonní číslo hned teď do vašeho mobilního telefonu a starším členům rodiny s uložením pomozte také. Bez obav se spolehněte se rodinnou firmu s 25letou praxí v tomto oboru.