Když k moři, tak pohodlným autobusem do Chorvatska

Dovolená u moře pro vás vždycky byla z finančních důvodů nedosažitelná? Raději jste tedy každé léto trávili cestováním po Česku nebo jste byli doma? Dovolená u moře vás nemusí vyjít na vysokou sumu, ze které na vás půjdou mdloby. Vezměte celou vaší rodinu na dovolenou k moři ještě letos. Nyní je dovolená u moře ještě výhodnější než kdykoliv předtím. Stačí jen vědět, kam a s kým jet. Využijte na poslední chvíli výhodných cen a chyťte si nějaký termín na last minute chorvatsko autobusem. Vyberte si přes internet ubytování ve vámi zvoleném letovisku, zarezervujte si ho a pak už si jen zarezervujte termín odjezdu do vaší cílové destinace. Konečná cena za vaši dovolenou tak bude více než příznivá.

žlutý autobus

Vydejte se na dovolenou do některého z míst krásné jižní Dalmácie tam a zpět za báječně nízkou cenu. Vybrat si můžete z velkého množství zastávkových míst v různých koutech a známých letoviscích jižní Dalmácie.

Jižní Dalmácie vám na první pohled učaruje svou krásnou přírodou, plážemi a místní kulturou. Vydejte se poznávat její krásy, nachytat bronz, lenošit u moře, využít možnosti vodních sportů, procházet se po promenádách nebo poznávat zajímavá místa a historické památky. Zažijte opravdovou romantiku a všechny odstíny moře. Jižní Dalmácie toho má hodně co nabídnout, proto by byla škoda toho nevyužít.

last minute

Nechte se na vaši parádní dovolenou odvézt pohodlným klimatizovaným autobusem z Prahy až rovnou na místo, vámi zvolené z nabídky zastávek v Jižní Dalmácii. Při cestě do vaší cílové destinace budete mít maximální pohodlí a potřebný komfort v podobě wc, občerstvení, wifi připojení, klimatizace a možnosti nabíjení vašich mobilních zařízení. Vyzkoušejte tento velice pohodlný a levný způsob dopravy k moři a dopřejte si dovolenou u moře za výhodnou cenu. Konečně dovolená, která vás nezruinuje.