Silné vlasy pro každého

Vlasy krátké, polodlouhé, dlouhé, blond, černé, zrzavé, hnědé, šedivé, kudrnaté, rovné, slabé, silné, lámavé, každý máme jiné.

I když je hodně druhů vlasů a dostatečně nás odlišují, i tak většina žen mění barvu vlasů, jejich tvar mění z rovných na kudrnaté a ty kudrnaté rovnají žehličkou na vlasy. Ty, co mají krátké vlasy, tak si je nechávají prodloužit a řada z žen používá i paruky.

Snaha o krásný vzhled vlasů se ale nevyhýbá ani mužům. To trauma, které zažívají, když ji, začnou vlasy vypadávat, to si ženy ani neumí představit.

vlasy

Pokud vám příroda nadělila slabé, lámavé vlasy, máme pro vás řešení, které byste měli vyzkoušet a dopřát si na hlavě skutečnou hřívu.

Kolagen na pleť a vlasy! Že znáte kolagenové přípravky z televize, a tam je nabízejí na lepší klouby pro staříky a stařenky? A že se vás tohle přece netýká? Ano, klouby se vás netýkají a ani nemusíte být senior, ale kolagen je takový malý přírodní zázrak a umí opravit nejen ty klouby, ale působí blahodárně i na pleť a vlasy. Je ideálním způsobem, jak dodat pokožce pomalu se ztrácející pružnost a vlasům dodá pevnost.

klouby

Nejste spokojení se svými vlasy? Navštivte kadeřníka a nechejte si navrhnout střih vlasů, který odpovídá tvaru vašeho obličeje a zároveň bude odpovídat vašemu životnímu stylu. Můžete si nechat změnit barvu vlasů, nebo si nechat vlasy prosloužit. Co ale kadeřník neovlivní je kvalita vlasů. To musíte udělat sami, a pokud opravdu nejste s kvalitou svých vlasů spokojeni, vyzkoušejte přírodní mořský kolagen na pleť a vlasy. Dodáte vlasům potřebné peptidy, které jim pomůžou, aby byly silnější a pružnější.

Kvalita vlasů a pokožky nemusí souviset s věkem a stárnutím, i mladší ročníky mohou mít problém s padáním a lámavostí vlasů či nehtů. Vyzkoušejte dodat tělu kolagen, tento ryze přírodní výrobek nemůže ničemu uškodit, ale můžete si dopřát silné vlasy.