Znáte kratom?

Pokud slovo kratom slyšíte poprvé, asi vás bude zajímat, co to je a k čemu se používá. Je to plod stromu, který najdeme v tropických lesích. Tamní obyvatelé jej začali už dávno používat, protože zjistili, že právě listy těchto stromů mají velmi povzbuzující účinky na lidský organismus. A A odtud se začal vyvážet do celého světa. Existuje několik druhů kradmou, který se liší nejen svou barvou, ale především množstvím aktivních látek a tím tedy i vlivu na lidský organismus. Lidé jej začali využívat především jako stimulant.

žena spí

Potřebujete vydržet v práci?
Pokud jste extrémně unavení, pravděpodobně stejně ještě nějakou chvíli musíte vydržet, a práci dodělat. Někdy je toho na nás moc, a potřebujeme něco, co nám pomůže vydržet. Pokud máte ale pocit, že usnete, a řídíte auto, nikdy se nepřemáhejte a raději pokračujte v jízdě pozdě. Jestli ale hledáte něco, díky čemuž přežijete zbytek směny, může pro vás být kratom dobrá volba. Před prvním použitím jej ale vyzkoušejte v klidovém prostředí, abyste zjistili, zda u vás nemá vedlejší účinky. Může jít totiž o nespavost, bolesti svalů ale v ojedinělých případech může způsobovat závratě nebo halucinace. Ale nebojte se – tyto vážnější vedlejší účinky mohou nastat až po dlouhodobém užívání. Mějte na paměti že jde o stimulant, který by se dlouhodobě užívat neměl.

prášek kratom

Účinek po pozření se dostavuje velmi rychle, zpravidla již do pár minut. A jak dlouho je budete pociťovat? Někdo jen hodinu, ale mnoho lidí hlásí, že účinky pozorovali až 3 hodiny. Chcete vyzkoušet kvalitní kratom? U nás najdete ty nejlepší, což dokazují i testy. Kratom – laboratorní testy Nejlepsikratom potvrdily, že náš kratom obsahuje dostatek účinné látky, které vám pomůže zůstat vzhůru. Vyzkoušejte některý z mnoha druhů, které nabízíme, a zvyšte dočasně svou výdrž, výkonnost i pozornost. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy.