Dětské chůvičky, kterou si vybrat

on

Dětských elektronických chůviček je na trhu celá řada. Od těch levnějších standardních až po vylepšené a dražší verze. Dítě vám ohlídá ale úplně každá. Rozdíl je jen v možnostech funkcí a také v tom jestli dítě chcete také vidět na displeji anebo jestli vám stačí pouze slyšet zvuk.
dětská postýlka

S displejem nebo bez

Dětská chůvička funguje úplně jednoduše. Jedna chůvička je pro dítě do pokoje, ve kterém spí a druhá chůvička funguje na baterky a vy ji tak můžete mít neustále při sobě. Rozdíl v jednotlivých druzích je v tom, kolik metrů má chůvička dosah, na kolik se tedy můžete od dítěte vzdálit, abyste pořád měli signál. Do chůviček se používají baterie nabíjecí a hlavně kvalitní aby přenosná chůvička vydržela co nejdéle. Přenosná chůvička by také měla mít funkci zesilování a zeslabování zvuku, měla by vás upozornit zvukem na nedostatek signálu nebo blížící se vybití baterií. Většinou je chůvička doplněna i o světelný bod, který vás upozorní kromě zvukového signálu také na to, že dítě pláče a podobně. Pokud chcete mít ale své dítě plně pod dozorem, i když s ním nejste v místnosti je dobré pořídit si chůvičku už i s displejem. Jednu chůvičku nastavíte tak aby na dítě bylo dobře namířeno a vy tak na svém displeji u své chůvičky na dítě a celou postýlku dobře uvidíte. Můžete tak pozorovat zda dítě vážně spí, co dělá nebo zda už se probouzí. Tyhle ty dětské chůvičky jsou už samozdřejmě trošku cenově dražší ale rozhodně to není taková tragédie a cena je docela rozumná a dostupná. A dítě tak budete mít pod dozorem a budete vždy klidnější.
háčkované botičky
Dětská chůvička je opravdu skvělou pomůckou pro rodiče malých dětí. Tenhle digitální zázrak vám velmi usnadní první chvíle s malým miminkem a stane se i dobrým společníkem například při dovolených i s většími dětmi. Dítě tak můžete mít pod kontrolou vždy, a dokud to bude potřeba.