Internetoví otesánci

on


Stejně jako v pohádce o Otesánkovi, který snědl pomalu celou vesnici, jsou i v ne tak pohádkové skutečnosti lidé schopni občas sníst i věci, o kterých by rozumně přemýšlející člověk ani nepřemýšlel jako o rychlé svačince. Je třeba nejprve zdůraznit, že se nejedná zase o nějakou senzační dietu, spíše o hloupý nápad, který má to štěstí, že si jej lidé natáčejí na video. Někteří lidé si dělali srandu, že detergenty, tedy kapsle určené k praní prádla v pračce, jsou super zákusek za dobrým dnem. Nejprve se to rozšířilo jako opravdu povedený internetový vtip, tedy až do chvíle, než to někteří mladíci doopravdy zkusili.
čisticí prostředek a hadry
A to odstartovalo tento hříšný nápad pošmáknout si na nějaké té kapsli. Samozřejmě, drtivá většina populace ví, že takové věci určitě nepatří do úst, ale do pračky. Jsou však takoví jedinci, kterým to připadá nadmíru zábavné a už teď vidí všechny ty lajky a všechnu tu pozornost, který jim věnuje svět za jejich hrdinský čin.
 

Několik důvodů, proč něco takového nedělat

Kromě toho, že stačí jediná kapsle, která je doslova napěchována látkami, jež vás zabijí během několika okamžiků, vás musí určitě odradit i ta nepříliš pěkná chuť plastu a čistícího prostředku. A taky hned několik varování na obalu takových kapslí, které jasně a zřetelně varují kohokoliv, kdo by se jen pokusil olíznout takovou labužinu. Je na místě říct, že výrobce těchto kapslí určitě nepředpokládal, že by se někdo starší 3 let chtěl dostat k této skryté lahůdce, a proto je tomu také přizpůsobena „ochrana“. Někteří géniové jsou však napřed, a tak se nezastaví ani před jednoduchým dětským zámkem. Pak už stačí jenom kamera (mobil), dobrý pocit, nějaký ten stejně přihlouplý kamarád, který vám heroicky podá vodu a můžete se pokusit být internetová senzace.
 značka nebezpečí

Špatný nápad končí špatně

I když některé možná nepřekvapí, že dějištěm takových kratochvílí je USA, je i tak velkou zkouškou pro všechny ostatní vstřebat a brát vážně ty zprávy, kdy někdo snědl čistící kapsli do pračky. Kdo by však neudělal něco malého pro tu slávu, že ano?