S batohem na zádech, i přes rameno

Batohy jsou opět v ulicích, a to ve svých nejrůznějších variantách. V současné době slaví právě rozličné batohy, i malé batůžky v módě úspěch již po několik sezón. Ze začátku je to možná po kabelkách trochu nezvyk, ale s batohem na zádech máme obě ruce volné, a to je pocit k nezaplacení. Navíc, pokud máme stylový batůžek na zádech, omladí to celý náš look.
vínový batoh

Batůžek v uhlazené eleganci

V případě, že nejste na nošení batohů zvyklé, je obecně doporučováno poohlédnout se po klasicky hladkých a nekomplikovaných tvarech batohů. Hlavní je u těchto elegantních batohů kvalitní zpracování a kontrastní zipy. Víc není třeba. Díky těmto jejich jednoduchým tvarům s námi bude náš nový doplněk splývat a nebudeme mít pocit, že něco někde příliš vyniká. Co se barevných variant týče, tak jednoznačně volíme černou, anebo béžovou barvu. Těmi totiž nikdy nic nezkazíme. Pokud bychom se chtěli přeci jenom trochu odvázat, je možné volit z osvědčených barevných kombinací, jako je například minimalistická černo-bílá kombinace, která nám vydrží v šatníku až několik sezón. Kombinace dvou barev totiž nikdy nevyjde z módy.

Chlupatý batoh máme rádi

Tuto sezónu se do módy opět navrací umělé kožešiny. Ty aktuální a nejvíce trendy kožíšky jsou vlastně hebké plyše s dlouhými černými chlupy. Letošní sezónu jsou k vidění zejména na doplňcích, jako jsou například obuv, kabelky a zrovna tak i batohy a batůžky.  
džínová bunda

Bláznivé kreace

Pokud máte rády výrazné variace a doplňky, prostě maximalismus, vsaďte na tento trend i u baťůžku. Zkuste tak zkombinovat různé barvy, ale i vzory současně. Maximalismus je ve své nejvyšší fázi totiž mnoho vzorů a mnoho barev zároveň. Jsou to kombinace, které berou dech.

Unisex batohy

To jsou všechny městské batohy s nápaditými detaily a v minimalisticky černém odstínu. Na trhu jsou batohy od zajímavých tuzemských značek.