Náš tým seo konzultantů a specialistů

Náš tým SEO specialistů a konzultantů zahrnuje různé posty. Najdete zde:

1. V prvé řadě musí být řeč o majiteli firmy a také o SEO specialistovi, kterým je Michal Kuchař. Jeho post zahrnuje veškerou možnou práci. Zejména komunikuje s klienty a domlouvá veškeré podrobnosti. Jeho úkolem je zadávat práci všem ostatním, i když všichni ostatní přesně vědí, co mají dělat. Komunikuje s klienty, domlouvá veškeré potřebné náležitosti a jako SEO specialista vám pomůže zrealizovat a zkonkretizovat vaši představu. Pokud hned víte, co budete žádat, pak vám vytvoří návrh řešení a předběžnou cenovou nabídku.
práce specialisty

2. Mezi další se řadí tým dalších konzultantů a SEO specialistů. Můžeme zmínit:

ü Tereza Dostálová

ü Michaela Balvínová

ü Radek Navrátil

ü Marcela Černá

ü Nataša Kuchařová

ü Irena Směšná

ü Tomáš Výborný

ü Jakub Švršek

ü Barbora Heřmanská

ü A další externisté

Jaká jsou v tomto ohledu vaše očekávání? Čekáte, že zde naleznete veškeré informace o našem kompletním týmu? Nebo jste se spíše přišli podívat na pochvaly? Ano, samozřejmě, že zde musí padnout zejména pochvaly, protože jsme vynikající kolektiv, který si vždy se vším poradí. Společně vytváříme tým profesionálům, kterým není práce cizí. Jakmile se zakousneme do problému, neznáme den ani hodinu a pracujeme ze všech sil na dané záležitosti. Je pro nás prioritní, aby byl každý klient spokojen, protože váš úspěch znamená i kus naší dobře odvedené práce, potažmo našeho úspěchu. Proto si velice ceníme každé zkušenosti a všech klientů, kteří s námi chtějí spolupracovat.
společný tým

Pochvaly na náš tým

Jestli jste očekávali něco podobného, pak jste se nezmýlili. Samozřejmě musíme zmínit pochvaly na náš kompletní tým, protože jsme parta profesionálů, kteří společně vytváří duchaplný a především odborný kolektiv, jenž rozumí své práci. Rádi pracujeme dohromady, a proto jsme pro vás vynikající volbou.

Pokud máte ještě jiné dotazy, velice rádi vám je zodpovíme.