Skočte si bez starostí

Kolikrát jste si už posteskli, že bydlíte v sídlištní zástavbě, kde si děti užijí jen velmi málo času venku se svými kamarády. V blízkosti je jen jedno dětské hřiště, které je dost často zaplněné. Tak dlouho toužíte po změně, až se konečně váš sen vyplní. Podaří se vám objevit hezký rodinný dům s prostornou zahradou. Po pár týdnech se konečně dočkáte stěhování na novou adresu. Už se moc těšíte, až si děti budou celý den hrát venku na zahradě a vy je budete jen po očku sledovat z okna při relaxaci u dobré knihy.
modrooká holčička.jpg
Pro zábavnou zahradu
Vaše zahrada je hezky upravená a dostatečně velká na to, aby dětem poskytla prostor pro nejrůznější hry. Přesto se vám nedaří přimět potomky, aby vyměnily prostor uvnitř domu za venkovní prostranství. Televizní obrazovka je velkým lákadlem a dalším vaším protivníkem je počítač v pokoji dětí. Jak je přimět, aby obuly sportovní obuv a strávily nějaký čas venku? Kupte na zahradu atraktivní vybavení! Není třeba hned závratných investic. Stačí trampolína pro děti. Ta je úžasným prostředkem, jak děti zabavit na dlouhé hodiny. Koho by nebavilo hopsání? Kdo by se nechtěl celý den smát? Trampolína je navíc výborným prostředkem, jak dětem umožnit seznámení s ostatními. Zanedlouho bude vaše zahrada i místem, kde tráví čas mnoho kamarádů a spolužáků.
srdíčkový balonek.jpg
Když nářadí stůně
Trampolína umístěná venku na zahradě musí odolávat nejen dětským hrám, ale také povětrnostním vlivům. Přestože je vyrobena z velmi kvalitních a odolných materiálů, je třeba čas od času provést servis některých součástí. Když potřebuje trampolína náhradní díly, můžete se obrátit na náš sortiment. Už nemusíte váhat s jejím pořízením. V sortimentu naleznete vše potřebné, aby vám sloužila po mnoho let. Ano, skákání bude vaše děti bavit nejen pár týdnů, ale opravdu mnoho dalších let! Vybrali jste si tu vaši?