Ukažte se v korzetu


Korzety dnes jsou ty nejstylovější doplňky, které si můžeme pořídit do svých šatníků. Jak si však v dnešní době oblékat korzet, aby byla krásně zvýrazněna naše ženská postava? Zcela jednoduše, prostě si oblečete stylový korzet přes svrchní oblečení.
květinový vzor

S čím korzet skombinovat?

Zcela obyčejné bavlněné tričko, které je doplněné korzetem, je rázem naprosto zcela jiným, stylovým kouskem. Korzet dodá vašemu outfitu zcela jiný rozměr. Chcete-li zvýraznit postavu a dát vašemu outfitu nějaký tvar, přešněrujte přes něj korzet.  Ideální je také pod korzet namísto trička obléknout nabíranou volánkovou halenku. Korzet v kombinaci s halenkou vyzdvihne všechny vaše přednosti. Korzet jako top se dá skvěle nosit i samostatně.  Natáhnete-li jej však přes svetr, působí mnohem sofistikovaněji a můžete se v korzetu vypravit i do práce.

Existuje mnoho rozličných druhů korzetů

V obchodech běžně seženeme:
§  korzety pod prsa
§  korzety přes prsa
§  korzety z krajky
§  korzety kožené, nebo z imitace kůže
§  korzety bavlněné nebo šifonové
Nemusíte se však omezovat pouze v materiálech. Zkusit experimentovat můžete také v barvách a stylech korzetů. S trochou odvahy může být korzet vaším třetím kouskem outfitu, a klidně si jej můžete obléci i namísto bundy.

Vzhůru do korzetů

Obléknete-li bílou oblíbenou košili společně s černým korzetem, bude vypadat díky korzetu mnohem více zajímavě. Černobílé kombinace jsou sice klasikou, ale není třeba se obávat ani kombinací barevných. Výrazné barvy a zrovna tak rozličné potisky vypadají na korzetech naprosto skvěle.
žena na kládě

Módní poradce:

§  Když natáhnete krajkový korzet třeba přes rolák, bude skvělá a netradiční kombinace.
§  Namísto klasického korzetu si vezměte široký šněrovací pás. Je to naprosto vhodný kousek nejen do kanceláře, ale i do jakéhokoli formálnějšího prostředí. Přesto však budete vždy středem pozornosti.
§  Kožený korzet je skvělou volbou přes ženské maxi šaty.
§  Korzet dokáže rozdělit a odlehčit i výrazný a jednolitý potisk.
§  Namísto šatů si oblečte trenčkot a přes něj si vezměte stylový korzet na šněrování.