Výroba svatebních dekorací


Každý, koho čeká vlastní svatba má jasnou představu o tom, jak by měla asi vypadat. Většinou si ji už svatební dvojice chce zařídit po svém, a to včetně dekorací, které jsou její součástí. Jak si tedy nejlépe užít den, který patří jen vám tak, abyste v něm nebyli jedineční jen vy, ale i vaše svatební výzdoba?
svatební dekorace.jpg

Svatební oznámení z vašich rukou

Jelikož se dnes konají už převážně menší svatby, vyrobit něco jako svatební oznámení není až takový problém. Pozvánky si tedy nemusíte nechat jako převážně všichni vytisknout, ale udělat pro každého trochu jinou, a přitom nádhernou tak, jak se to líbí vám.
Budete k tomu potřebovat:
–       papír
–       nějaký váš text
–       sušené květiny
–       lepidlo
–       trochu kreativity
Nádherné svatební oznámení si můžete nastříhat do tvaru, který bude odpovídat vašim požadavkům, přilepit na něho sušené květiny, napsat text, který bude charakterizovat váš vztah a rozeslat všem zúčastněným.
Tip: papír si můžete i trochu opálit po stranách a vytvořit tak retro efekt pozvánek.
dekorační vločka.jpg

Dekorace na stůl ve znamení ročního období

Léto je fantastické období na chystání svatby už jen z toho důvodu, že k ní přeje počasí. V tomto období můžete jako dekorace využít čerstvé květy, které dáte do misek s vodou na stůl. Nemějte strach zamířit nejen do květinářství, ale i na louku, kde si je můžete natrhat. Jména v zasedacím pořádku se budou skvěle vyjímat zapíchnuté párátkem v nějakém druhu ovoce, který je pro léto typický.
Na podzim využijte ořechy, kterých skořápky se skvěle hodí na vyrobení nádherných dekorací. Můžete tak vyrobit postavičky nevěsty a ženicha, udělat kytice do vázy jen z barevných listů nebo využít menší větvě ze stromů a ozdobit nimi plátky jablek.
Zima je nejméně populárním obdobím pro svatbu, ne však nemožným. Zimní výzdoba je fantastická v tom, že se nese v bílé barvě, která je pro svatbu příznačná. Na dekorování vám bude stačit obyčejná vata a nějaké stříbrné třpytky, které se na ni budou dokonale vyjímat. Nemějte strach využít zimní nebo vánoční motivy a vyrobte si malé sněhuláky, sněhové vločky nebo upečte košíčky, které uděláte se sněhovou polevou a napíchněte na ně nějaké poděkování za účast.
Báječnou svatbu, která bude probíhat celá dle vás a vašich nápadů vám rozhodně nikdo nezapomene a vy na ni samozřejmě taktéž ne.